I ri Cmim i reduktuar! Kapiten Brekushi 8 dhe telashi qesharak i krijesave te oturakut te purpurt Shiko më të madhe

Kapiten Brekushi 8 dhe telashi qesharak i krijesave te oturakut te purpurt

Dav Pilkey BOT0745

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mos do të jetë kjo një tjetër punë për të mahnitshmin Kapiten Brekushi? 

Më shumë detaje

11078 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005953

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kanë lajthitur krejtësisht nga trutë Xhorxhi dhe Haroldi?

Oturaku i Purpurt i tyre, që i bën të udhëtojnë në kohë, i ka çuar në një vend ku mësuesit janë gjithnjë të mirë, mensa shërben ushqim të shijshëm dhe drejtori i shkollës, zoti Krap, mendon se ata janë djem zbavitës. Por diçka shkon shumë, por shumë keq...

Dhe shkon edhe më keq kur pterodaktili i djemve, Biskota, bashkë me Zulunë, Miun Bionik, grabiten nga binjakët-e-ligj që u ngjajnë si dy pika uji Xhorxhit dhe Haroldit. Tani, Xhorxhi dhe Haroldi duhet të përballen me armiqtë e tyre më të zgjuar: VETEN E TYRE!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe168
ISBN9789928005953
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë