Dhurata

Spencer Johnson REK0012

New product

Përshkrim i shkurtër

Dhurata që ju bën të lumtur dhe të sukseshëm në punë dhe në jetë.

More details

891 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rrëfimet e Dr Spencer Johnsonit gjatë tërë kohës janë të vërteta të thjeshta që kanë ndryshushuar punët dhe jetët e miliona lexuesve përgjatë botës.

Ky libër është një inspirim dhe udhërrëfyes praktik në këtë kohë të pasigurt.

Data sheet

pages90
Shtëpia botueseElta BS
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAli Mehmetaj