Kocka dhe hi Shiko më të madhe

Kocka dhe hi

John Harvey UP0044

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një nga romanet policore më të njohura të kohës, sjell historinën e Katerinës, vajzës së inspektorit në pension Frenk Elder, e cila ka dalë nga binarët. Meraku i Elderit për të përvijohet nga ndjenja e fajit, pasi, dikur, ai është përfshirë në një telash të së bijës, e cila u rrëmbye, u përdhunua dhe, si pasojë, humbi ekuilibrin në jetë....

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 22 7

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe365
ISBN978 99956 23 22 7
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiJohana Karapataqi