Shpirtra te bukur Shiko më të madhe

Shpirtra te bukur

Laura Shaine Cuninngham UP0082

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjashtë shoqe rreth të 30-tave,që jetojnë në Nju-Jork,mblidhen në një mbrëmje private në apartamentin e njërës prej tyre për të festuar paralindjen e një bebeje.Gjashtë gra profesioniste,që jetojnë në një qytet dhe luftojnë për përzgjedhjet e tyre femërore.Leximi i këtij romani,të bind të kesh vlerësim për veten,miqtë më të mirë,meshkujt,të dashurit e një nate,për dashurinë dhe partnerin e jetës.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 35 7

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe413
ISBN978 99956 23 35 7
Titulli origjinalBotimet MAX
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiMimoza Backa