Perralla te se ardhmes Shiko më të madhe

Perralla te se ardhmes

BAO0104

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tetë përralla për kohët e ardhme, plot fantazi, aventura dhe humor, shkruar kryesisht për të rriturit, që tua tregojnë fëmijëve në mbrëmje e të nxitin dëshirën e tyre për të lexuar.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023346

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe64
ISBN9789928023346
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç