Libri i madh i kafsheve Shiko më të madhe

Libri i madh i kafsheve

Grup autorësh BOT0091

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Natyra dhe kafshët përbëjnë gjithmonë kuriozitet. I tillë vjen edhe ky botim enciklopedik për kafshët, i dedikuar për fëmijët e moshës 6-13 vjeç

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001689

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe70
ISBN9789928001689
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia