Gjithcka per shtepine 4. (dekorimi i mureve dhe dyshemese View larger

Gjithcka per shtepine 4. (dekorimi i mureve dhe dyshemese

UP0032

New product

Përshkrim i shkurtër

Nëpërmjet këtij libri, do t'ju ndihmojmë të zgjidhni ndërmjet një numri të madh modelesh ekzistuese; do t'ju shpjegojmë teknikat e duhura për t'i vendosur pllakat në mënyrën më të mirë.

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 88843 37 05 0

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages96
ISBN978 88843 37 05 0
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri