Triptik epirot View larger

Triptik epirot

Arsim Spahiu BAS0008

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky punim përbëhet nga tri pjesë: numismatika, antropologjia dhe etnografia. Në këto pjesë renditen argumente numismatike, antropologjike dhe etnografike për karakterin etnik ilir të maqedonasve

12 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Adel CO
ISBN9789995632328

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages290
ISBN9789995632328
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë