Iliriciteti i maqedonasve dhe i epirotëve View larger

Iliriciteti i maqedonasve dhe i epiroteve

Arsim Spahiu BAS0003

New product

Përshkrim i shkurtër

Eshtë një nënkapitull i tezës së doktoratës, i zgjeruar me shumë të dhëna të tjera burimore. Në këtë studim autori bën përjekjet e para për të provuar karakterin etnik ilir të maqedonasve dhe epirotëve

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Mësonjëtorja
ISBN9789994335626
Viti i botimit2006

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages162
ISBN9789994335626
Shtëpia botueseL'Illyricite des Macedonies et des Epirotes
RedaktoriArsim Spahiu
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlketa Spahiu