Set, libri Gianni De Biasi dhe shkop selfie

IDE0132

New product

Përshkrim i shkurtër

Ditët e verës kalohen bukur kur pasionin tënd për leximin e ndan me të tjerët. Prandaj ky set vjen për ty enkas për t’ua dhuruar tipave sportivë

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2016

1 590 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

“Revolucioni kuqezi i Xhani De Biazit”

Ky libër sapo është hedhur në qarkullim, pikërisht në pikun e sukseseve të paimagjinuara deri më tani nga sportdashësit shqiptarë.

 

Shkop për “Selfie”, me përmasa shumë të vogla për ti'u mbajtur gjithmonë me vete.

Gjatësia e shkopit të mbyllur: 13.8 cm.

Gjatësia e shkopit të hapur në maksimumi: 48 cm.

Data sheet

Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri