Set, libri Gianni De Biasi dhe shkop selfie

IDE0132

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ditët e verës kalohen bukur kur pasionin tënd për leximin e ndan me të tjerët. Prandaj ky set vjen për ty enkas për t’ua dhuruar tipave sportivë

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 590 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Revolucioni kuqezi i Xhani De Biazit”

Ky libër sapo është hedhur në qarkullim, pikërisht në pikun e sukseseve të paimagjinuara deri më tani nga sportdashësit shqiptarë.

 

Shkop për “Selfie”, me përmasa shumë të vogla për ti'u mbajtur gjithmonë me vete.

Gjatësia e shkopit të mbyllur: 13.8 cm.

Gjatësia e shkopit të hapur në maksimumi: 48 cm.

Të dhëna

V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri