Set, libri Gianni De Biasi dhe bateri e jashtme Omega

IDE0133

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky set është krijuar enkas për t’ua dhuruar tipave sportivë. Prandaj i bashkohet edhe “Revolucioni kuqezi Gianni De Biazi”

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2016

1 990 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ditët e plazhit kalohen më bukur kur ke gjithçka të nevojitet me vete. “Revolucioni kuqezi i Xhani De Biazit” sapo është hedhur në qarkullim, pikërisht në pikun e sukseseve të paimagjinuara deri më tani nga sportdashësit shqiptarë.

Pjesë e setit është:

Bateri e jashtme “Omega” me kapacitet 2000 mAh.

Format portofol për tu transportuar lehtësisht me vete.

Karikim i thjeshtë falë fishës microUSB.

Përshtatet për Android.

Data sheet

Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç