Set, libri Gianni De Biasi dhe bateri e jashtme Omega

IDE0133

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky set është krijuar enkas për t’ua dhuruar tipave sportivë. Prandaj i bashkohet edhe “Revolucioni kuqezi Gianni De Biazi”

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 990 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ditët e plazhit kalohen më bukur kur ke gjithçka të nevojitet me vete. “Revolucioni kuqezi i Xhani De Biazit” sapo është hedhur në qarkullim, pikërisht në pikun e sukseseve të paimagjinuara deri më tani nga sportdashësit shqiptarë.

Pjesë e setit është:

Bateri e jashtme “Omega” me kapacitet 2000 mAh.

Format portofol për tu transportuar lehtësisht me vete.

Karikim i thjeshtë falë fishës microUSB.

Përshtatet për Android.

Të dhëna

V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Grupmoshambi 18 vjeç