Seria Vendi i rrefenjave

Chris Colfer A-005650

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky botim me 4 vellime i Chris Cofler eshte nder serite me te pelqyer per femije ne SHBA dhe tashme eshte edhe nje bestseller nderkombetar. Te gjitha perrallat e botes jane te ritreguara plot mjeshtri dhe fantazi

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

3 960 Lekë

-10%

4 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
RedaktoriRudina Çupi
Published year2019-2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1