Sekreti i bashkeshortit

Liane Moriarty BOM0028

New product

Përshkrim i shkurtër

Sesilia Ficpatrik gjen rastësisht midis ca dokumenteve të vjetra, një zarf të burrit të saj  Xhon-Pol, me mbishkrimin se letra e mbajtur aty i drejtohej asaj, me kusht që ta hapte vetëm pas vdekjes së tij. Gjithsesi, ajo, pas shumë ngurrimesh, në një çast kur i shoqi ndodhej në një ambient tjetër të shtëpisë, e hap zarfin dhe gjithçka që ajo besonte, lëkundet...

More details

96 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789928132444

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Sesilia Ficpatrik gjen rastësisht midis ca dokumenteve të vjetra, një zarf të burrit të saj  Xhon-Pol, me mbishkrimin se letra e mbajtur aty i drejtohej asaj, me kusht që ta hapte vetëm pas vdekjes së tij. Gjithsesi, ajo, pas shumë ngurrimesh, në një çast kur i shoqi ndodhej në një ambient tjetër të shtëpisë, e hap zarfin dhe gjithçka që ajo besonte, lëkundet...

Problemi me të vërtetën është se ajo mund të ndryshojë çdo gjë...

 

Vlerësime:

 

# 1 New York Times Bestseller

“Magjepsës... I jashtëzakonshëm!” - Emily Giffin

Një nga librat më të mirë të vitit. - Entertainment Weekly

Më i miri i muajit gusht 2013. - Amazon Best Book

Sekretet e burrit ngjallin aq shumë kureshtje, saqë ju nuk do të gjeni qetësi në shpirtin tuaj, pa i zbuluar ato . - USA Today

Ky roman është i paracaktuar të përshtatet shumë shpejt për ekranin e madh. - Entertainment Weekly

Një roman i përsosur për t’u lexuar në pushime. - People

Lexoni patjetër romanin “Sekretet e bashkëshortit” të Liane Moriarty-t. - Woman’s World

Data sheet

pages384
ISBN9789928132444
Shtëpia botueseOmsca-1
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiOriana Tamburi