Pesedhjete Hije me te Erreta - vell. II

E. L. James BDR002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Rekordet e “Pesëdhjetë hijet e Grejit” dhe trazimet që shkaktoi në mendjet e miliona lexuesve pasoi vëllimin e tyre. Personazhi ynë Ana Still nis një punë të re duke vënë në vijë karrierën e saj, por çfarë ndodh me demonët e Grejt tonë... 

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621797

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

E tmerruar nga sekretet e errëta, që torturojnë biznesmenin e ri Kristian Grei, Ana Stilli e ka shkëputur marrëdhënien mes tyre për të filluar një karrierë pune me një shtëpi botuese amerikane.

Po dëshira për Grein dominon akoma çdo mendim të sajin dhe kur ai i propozon një marrëveshje të re, ajo nuk reziston dot. Shumë shpejt ajo mëson më shumë mbi të shkuarën e trazuar të djalit të shkatërruar, kërkues, të motivuar... të Pesëdhjetë Hijeve të saj.

Po ndërsa Grei kacafytet me demonët e brendshëm, Ana duhet të marrë vendimin më të rëndësishëm të jetës së vet.  Një vendim që mund ta marrë vetëm ajo...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe508
ISBN9789995621797
Titulli origjinalDRITAN
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiM. B. Bako