Vetem midis nesh

Meredith and Sofie Jacobs A-001025

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një guidë e shkëlqyer prindërimi për marrëdhëniet mes mamit dhe vajzës, i përgatitur nga nënë e bijë, Meredith dhe Sofie Jacobs. Prandaj shërben edhe si një ditar pa stres, pa rregulla për vajzat dhe nënat e tyre.

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286154

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Mama a e dini se cila është gjëja më qesharake që i ka ndodhur vajzës suaj?

Vajza, a e dini ju se cili ka qenë djali që i ka pëlqyer për herë të parë mamit tuaj?

Hapni këtë ditar për ta njohur njëra-tjetrën në një mënyrë krejt të re! Ai përmban:
Këshilla dhe udhëzime të dobishme nga një ekip shkruesish nënë-bijë

Udhëzime praktike për të diskutuar për çdo gjë që nga shokët dhe shkolla deri te simpatitë e para dhe rritja

Faqe zbavitëse për të vizatuar dhe për të bërë lista

Shumë hapësira të lira për të shkruar për çdo gjë që ju vjen në mendje.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages144
ISBN9789928286154
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvana Tomço
I ri1