I ri Cmim i reduktuar! Vetem midis nesh Shiko më të madhe

Vetem midis nesh

Meredith and Sofie Jacobs A-001025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një guidë e shkëlqyer prindërimi për marrëdhëniet mes mamit dhe vajzës, i përgatitur nga nënë e bijë, Meredith dhe Sofie Jacobs. Prandaj shërben edhe si një ditar pa stres, pa rregulla për vajzat dhe nënat e tyre.

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286154

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Mama a e dini se cila është gjëja më qesharake që i ka ndodhur vajzës suaj?

Vajza, a e dini ju se cili ka qenë djali që i ka pëlqyer për herë të parë mamit tuaj?

Hapni këtë ditar për ta njohur njëra-tjetrën në një mënyrë krejt të re! Ai përmban:
Këshilla dhe udhëzime të dobishme nga një ekip shkruesish nënë-bijë

Udhëzime praktike për të diskutuar për çdo gjë që nga shokët dhe shkolla deri te simpatitë e para dhe rritja

Faqe zbavitëse për të vizatuar dhe për të bërë lista

Shumë hapësira të lira për të shkruar për çdo gjë që ju vjen në mendje.

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe144
ISBN9789928286154
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvana Tomço