Gazeta e shkolles te nxjerr te palarat View larger

Gazeta e shkolles te nxjerr te palarat

Dan Gutman A-001142

New product

Përshkrim i shkurtër

Gazeta e shkollës të nxjerr të palarat është pjesë e serisë Shkolla ime e çuditshme. Në shkollën “Fill Orja” është “Dita e karrierës”. Zonja Lili, që është gazetare, dëshiron t’i ndihmojë fëmijët të bëjnë gazetën e tyre. Çfarë ndodh kur Ei Xhei dhe shokët e tij bëhen gazetarë investigues. Kush do të pushohet nga puna? Kush do të përfundojë në burg?

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928083760

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages108
ISBN9789928083760
RedaktoriIlustrimet nga Jim Palliot
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNisela Gjikaj