Mësuesja e kompjuterit është e çakërdisur View larger

Mesuesja e kompjuterit eshte e cakerdisur

Dan Gutman MEP0022

New product

Përshkrim i shkurtër

Seri bestseller me 25 libra. Një seri gazmore për fëmijë. Lexohet nga të gjithë njerëzit mbi 7 vjeç. Të gjithë në shkollën “Fill Orja” janë shumë të çuditshëm: shokët e klasës, mësuesit, madje dhe drejtori. Cili është ai fëmijë që nuk ka thënë të paktën një herë që nuk më pëlqen shkolla! Edhe Ei Xhei mendon kështu, por çdo ditë në shkollën e tij të çuditshme ndodhin ngjarje të papara dhe në fund të ditës çdo gjë duket ndryshe.

More details

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928083692
Viti i botimit2018

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Mësuesja e kompjuterit, znj. Jonker, është mësuesja më e çuditshme në historinë e botës.

Ajo mund të shtypë në tastierë me gishtat e këmbëve. Ajo di të ndërtojë robotë. Ajo madje ka

vendosur kamera mbi një breshkë. Mos vallë ajo po bëhet gati të sundojë botën?

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages154
ISBN9789928083692
RedaktoriPikturoi: Jim Palliot
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNisela Gjikaj
I ri1