Mësuesi i shkencës është i marrosur View larger

Mesuesi i shkences eshte i marrosur

Dan Gutman MEP0021

New product

Përshkrim i shkurtër

Seri bestseller me 25 libra. Një seri gazmore për fëmijë. Lexohet nga të gjithë njerëzit mbi 7 vjeç. Të gjithë në shkollën “Fill Orja” janë shumë të çuditshëm: shokët e klasës, mësuesit, madje dhe drejtori. Cili është ai fëmijë që nuk ka thënë të paktën një herë që nuk më pëlqen shkolla! Edhe Ei Xhei mendon kështu, por çdo ditë në shkollën e tij të çuditshme ndodhin ngjarje të papara dhe në fund të ditës çdo gjë duket ndryshe.

More details

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928083715
Viti i botimit2018

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Z. Doker është një shkencëtar i marrosur. Ai bën eksperimente të çuditshme dhe ka një të qeshur djallëzore si kakarisje. Gjithashtu ai ka shpikur një makinë që punon me patate. Z. Doker është mësuesi më i paparë i shkencës. Mos vallë ai po bëhet gati të sundojë botën?

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages167
ISBN9789928083715
RedaktoriPiktor Jim Palliot
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNisela Gjikaj
I ri1