Nuk perfundon keshtu View larger

Nuk perfundon keshtu

Rochelle Weinstein A-008525

New product

Përshkrim i shkurtër

Te tilla romanca vijne ralle... Sepse personazhi yne eshte e coptuar... e shpartalluar.... e drobitur nga humbja dhe e sheruar nga dashuar

More details

986 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928361202
Viti i botimit2022

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

REVIEWS

“Prekëse dhe ndjellëse, Weinstein-i ka krijuar një histori që të tërheq dhe nuk të lë të largohesh pa e lexuar. Mbani një shami afër, sidomos për përfundimin zemërthyes, por edhe të këndshëm. Një lexim mahnitës dhe emocionues.”

- Karma Brown, autore

“Kjo histori prekëse për dashurinë dhe zgjedhjet që bëjmë, do t’ju bëjë të qeshni dhe të qani. Një lexim tërësisht tërheqës.”

- Tracey Garvis Graves, autore

“A mund ta ndryshojë një takim i rastësishëm jetën tuaj? Për Sharlotë Majërsin, e papritura do të sfidojë pikëpamjet e saj për dashurinë dhe familjen dhe do të vërë në dyshim aftësinë e saj për të falur mëkatet e së kaluarës. Elegant dhe bashkëkohor, “Nuk përfundon kështu” thur një kompleksitet prekës të tri jetëve të lidhura së bashku nga përkushtimi dhe pasioni i fshehtë dhe do t’i lërë lexuesit të hamendësojnë deri në përfundimin e kënaqshëm.”

- Christine Nolfi, autore

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928361202
RedaktoriArta Sinamati
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlirjana Sinamati
RomanRomancë&Pasion
I ri1