Sytë e verdhë të krokodilëve View larger

Syte e verdhe te krokodileve

Katherine Pnacol PE0008

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo është historia e një gënjeshtre. Por është edhe një histori me dashuri, miqësi, tradhëti, para dhe ëndrra. Jozefina, heroina e kësaj historie, do të gjendet shumë shpejt e braktisur nga i shoqi, me të bijën që e përçmon, me një nënë që vetëm e kritikon dhe me një motër që e nënvlerëson.

863 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 200 64 8
Viti i botimit2016

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages536
ISBN978 9928 200 64 8
Shtëpia botuesePegi
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
PërkthyesiLorena Dedja