Sytë e verdhë të krokodilëve Shiko më të madhe

Syte e verdhe te krokodileve

Katherine Pnacol PE0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo është historia e një gënjeshtre. Por është edhe një histori me dashuri, miqësi, tradhëti, para dhe ëndrra. Jozefina, heroina e kësaj historie, do të gjendet shumë shpejt e braktisur nga i shoqi, me të bijën që e përçmon, me një nënë që vetëm e kritikon dhe me një motër që e nënvlerëson.

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët536
ISBN978 9928 200 64 8

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Fletët536
ISBN978 9928 200 64 8
Titulli origjinalPegi
V. Bot2016
VendodhjaTirane
PërkthyesiLorena Dedja