Nje here nuk mjafton

Jacqueline Sussan BOM0037

New product

Përshkrim i shkurtër

Industria e medias dhe e kinematografisë është një botë që nuk fle kurrë. Botuesit, regjisorët, modelet, pop - staret rrinë zgjuar gjithë natën nëpër lokale dhe punojnë gjithë ditën në zyra të zbukuruara në stilin më modern të kohës... Në këtë botë ku është rritur Xhenjuëri Uejn, një vajzë magjepsëse, kërkon në Nju- Jorkun e zhurmshëm dhe në Los Anxhelosin e njerëzve të artit tipin model të dashurisë së saj në jetë.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789994341894
Viti i botimit2011

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages508
ISBN9789994341894
Shtëpia botueseOmsca - 1
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiOriana Tamburi