Cmim i reduktuar! Mjaft menduat, filloni te jetoni Shiko më të madhe

Mjaft menduat, filloni te jetoni

R. Carlson A-003956

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse doni ti largoni lehtësisht mendimet negative që iu vijnë rëndon në kokë gjatë përditshmërisë, dhe të nisni rrugëtimin e harmonisë, nuk ka këshilltar më të mirë sesa Richard Carlson. Ai është një nga këshilluesit dhe motivuesit më të besuar të miliona amerikanëve dhe të lexuesve të tjerë në mbarë botën....

427 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928061409

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe224
ISBN9789928061409
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë