Vejusha View larger

Vejusha

Kaira Rouda MUZ0051

New product

Përshkrim i shkurtër Një burrë që ruan sekrete. Një grua që nuk njeh limite. Një roman tërheqës mbi martesën, privilegjet dhe gënjeshtrat, nga Kaira Rouda, autorja më e shitur e USA Today.

11108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361493

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages326
ISBN9789928361493
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1