I ri Vejusha Shiko më të madhe

Vejusha

Kaira Rouda MUZ0051

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Një burrë që ruan sekrete. Një grua që nuk njeh limite. Një roman tërheqës mbi martesën, privilegjet dhe gënjeshtrat, nga Kaira Rouda, autorja më e shitur e USA Today.

Më shumë detaje

11108 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361493

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Xhodi Asher kishte një plan. Bashkëshorti i saj karizmatik, Martini, do të bëhej ikonë politike. Ajo, bashkëshortja sharmante, do të stimulonte suksesin e tij. Për pesëmbëdhjetë mandate në Kongres ata ishin "Çifti Artë" i Kodrës. Jeta ishte e bukur. Deri kur ai... nuk ishte më.

Marrëdhënia sekrete e Martinit me një punonjëse të stafit nuk e shqetësor Xhodin në nivelin personalPo në atë profesional?! Kjo marrëdhënie shkatërron gjithë atë çfarë është ngritur përgjatë viteve.

Shumë shpejt një gazetar arrin të marrë një sinjalizim për këtë "afer sentimentale" që po ndodhte dhe Martini, me natyrën e tij të shkujdesur rrezikon të shkatërrojë gjithçka që Xhodi ka arritur te ngrejë në këmbë.

Vdekja e papritur e Martinit, është një rast i mirë për të ndryshuar rrjedhën ngjarjeve, por gazetari nuk heq dorë nga ndjekja e lajmit. Ndryshimi i balance së pushtetit në shtëpinë e Asherve dhe në Kodër, është për Xhodin çasti duhur për të marrë kontrollin. Dhe, nuk ka asgjë që vejusha e pamëshirshm nuk do ta bënte për të siguruar të ardhmen që mendon se i përket.

Edhe pse, ajo vetë ka një sekret të sajin.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe326
ISBN9789928361493
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë