Christina Lauren

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 5 of 5 items
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Kloja mendjemprehtë dhe e vendosur, që është në prag të marrjes së diplomës të masterit, ka një problem të vetëm: shefin e saj, Benetin. Tridhjetëvjeçari joshës, arrogant dhe egocentric, është po aq i urryeshëm sa magnetik - një Bastard i bukur. Pas disa vitesh të kaluara në Francë, Beneti kthehet në Çikago për të zënë një post të rëndësishëm në gjirin e...

  800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 170 Lekë 1 300 Lekë -10% In Stock

  Për dy armiq të betuar, gjithçka mund të ndodhë gjatë udhëtimit të tyre të ëndrrave në Havai...

  1 170 Lekë
  1 300 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 300 Lekë In Stock

  “Shkëmbimi” është historia e dy grave - të dyja të vetme, të dyja të frikësuara - të cilat arrijnë t'i shndërrojnë vështirësitë e jetës në mundësi.

  1 300 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 490 Lekë Out of stock

  The New York Times bestselling author of The Unhoneymooners returns with a hilariously witty and feel-good romcom about your perfect match being the last person you'd expect . . .

  1 490 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 600 Lekë In Stock

  Forced to play loving newlyweds, she and Ethan find themselves in closer proximity than they ever expected. Soon, Olive finds that maybe she doesn't mind pretending. In fact, she's beginning to feel kind of . . . lucky.

  1 600 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 5 of 5 items