I ri Cmim i reduktuar! Matematike – Pergatitje per Maturen Shteterore Shiko më të madhe

Matematike – Pergatitje per Maturen Shteterore

Neritan Babamusta, Edmond Lulja A-002909

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky tekst ju vjen ne ndihme te gjithe maturanteve per tu pergatitur per provimet e lirimit, sipas kurrikules me kompetenca. Babamusta dhe Lulja jane ekspertet me te mire te teksteve shkollore te lendes se matematikes.

111108 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe124
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë