Pinoku - Zambaku View larger

Pinoku - Zambaku

Karlo Kolodi A-005314

New product

Përshkrim i shkurtër

Lexojini faqet e këtij libri me një frymë, për të parë se si rrodhën historia e ngjarjet në jetën e kësaj kukulle, ndërsa ai kalon nga njëra përpjekje në tjetrën për të mësuar se ç’do të thotë të jesh i ndershëm, madje përtej kësaj, ç’do të thotë të jesh njeri!

More details

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608644

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

I mahnitshëm, paksa dembel, por tërë naze, me të ardhur në jetë, kukulla Pinok i shkakton mjaft andralla atij që i dha formë, pikërisht burrit të urtë, Xhepetos.  

Ajo që e ngacmon më tepër se çdo gjë këtë krijesë lojcake dhe trazovaçe, është dëshira e tij e ethshme për t’u kthyer në një djalë të vërtetë.

Në mënyrë që t’i bëjë ëndrrat e tij realitet, atij i duhet të provojë që të bëhet pak më i sjellshëm.  

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages151
ISBN9789995608644
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiOrland Novaku