Fjalori I emrave te bimeve dhe tekafsheveanglisht - shqip View larger

Fjalori I emrave te bimeve dhe tekafsheveanglisht - shqip

Xhevat Lloshi LOG0041

New product

Përshkrim i shkurtër

Një fjalor i rëndësishëm për gjuhësinë shqipe, por njëkohësisht edhe për zoologjinë dhe botanikën.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585418
Viti i botimit2014

2 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages540
ISBN9789989585418
Viti i botimit2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup