FJALOR I EMRAVE TË BIMËVE DHE TË KAFSHËVEAnglisht –shqip / shqip - latinisht - anglisht View larger

FJALOR I EMRAVE TË BIMËVE DHE TË KAFSHËVEAnglisht –shqip / shqip - latinisht - anglisht

Xhevat Lloshi LOG0069

New product

Përshkrim i shkurtër

Fjalor i pasur me emërtime të bimëve dhe kafshëve në gjuhën shqipe, të shoqëruara për herë të parë me termat e latinishtes, i cili krahas përdorimit në qarqet universitare mund të jetë interesant edhe për publikun më të gjerë.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585418
Viti i botimit2014

2 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages619
ISBN9789989585418
Viti i botimit2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup