Fjalori I emrave te bimeve dhe tekafsheveanglisht - shqip Shiko më të madhe

Fjalori I emrave te bimeve dhe tekafsheveanglisht - shqip

Xhevat Lloshi LOG0041

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një fjalor i rëndësishëm për gjuhësinë shqipe, por njëkohësisht edhe për zoologjinë dhe botanikën.

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585418

2 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe540
ISBN9789989585418
Viti i Botimit2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri