bibliografia dhe shkrimet per Sami Frasherin View larger

bibliografia dhe shkrimet per Sami Frasherin

Xhevat Lloshi LOG0208

New product

Përshkrim i shkurtër

Një vepërmonumentale që flet mbi jetën dhe veprimtarinë kolosale të kryejuristit të madh, Ebu Hanifes. Një vepër që mbulon nevojat e myslimanëve të hapësirës shqiptare për tu njoh me këtë vigan që la gjurmë të pashlyera në analet e Historisë së jurisprudencës islame.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587818
Viti i botimit2019

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages124
ISBN9789989587818
Viti i botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup