Princi i vogël View larger

Princi i vogel

Antoine De Saint - Exupery A-003628

New product

Përshkrim i shkurtër

Për lexuesit tanë të vegjël: e dini cili është libri më i lexuar dhe më i pëlqyer për fëmijë në histori?

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
Viti i botimit2016

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Është pikërisht “Princi i vogël” i përkthyer në plot 250 gjuhë e dialekte në botë dhe me mbi 240 milionë kopje të shitura!!

Historia e pilotit dhe Princit të Vogël, diku në shkretëtirë e ca planete të vizituara nga Princi, është ndër historitë më të pëlqyeshme dhe ju duhet ta lexoni!

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Shtëpia botuesePema - Buzuku
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiElvi Sidheri