Princi i vogël Shiko më të madhe

Princi i vogel

Antoine De Saint - Exupery A-003628

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për lexuesit tanë të vegjël: e dini cili është libri më i lexuar dhe më i pëlqyer për fëmijë në histori?

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Është pikërisht “Princi i vogël” i përkthyer në plot 250 gjuhë e dialekte në botë dhe me mbi 240 milionë kopje të shitura!!

Historia e pilotit dhe Princit të Vogël, diku në shkretëtirë e ca planete të vizituara nga Princi, është ndër historitë më të pëlqyeshme dhe ju duhet ta lexoni!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Titulli origjinalPema - Buzuku
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiElvi Sidheri