Reduced price! Eja në pushime me Magjistarin Blu 1 View larger

Eja në pushime me Magjistarin Blu 1

Ana Sheldia BDI0290

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër me ushtrime dhe lojëra për klasën e parë. Shumë ushtrime dhe lojëra për të mos harruar ato që ke mësuar gjatë vitit.

More details

36 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët64
ISBN9789992759887
Viti i botimit2006

405 Lekë

-10%

450 Lekë

Share

More info

Seria e librave Eja në pushime ndihmon të vegjlit të argëtohen kur janë në pushime edhe duke mësuar .

Data sheet

Lloji i botimitHardcopy
Fletët64
ISBN9789992759887
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
Numri i botimeveI parë