Eja ne pushime me Magjistarin Blu 3 View larger

Eja ne pushime me Magjistarin Blu 3

Ana Sheldia BDI0292

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër me ushtrime dhe lojëra për klasën e tretë. Shumë ushtrime dhe lojëra për të mos harruar ato që ke mësuar gjatë vitit.

More details

515 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789992759909
Viti i botimit2006

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Seria e librave Eja në pushime ndihmon të vegjlit të argëtohen kur janë në pushime edhe duke mësuar .

Data sheet

Lloji i botimitHardcopy
pages64
ISBN9789992759909
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
Numri i botimeveI parë