Eja ne pushime me Magjistarin Blu 5 View larger

Eja ne pushime me Magjistarin Blu 5

Ana Sheldia BDI0294

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër me ushtrime dhe lojëra për klasën e pestë. Shumë ushtrime dhe lojëra për të mos harruar ato që ke mësuar gjatë vitit.

More details

509 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789994346868

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Seria e librave Eja në pushime ndihmon të vegjlit të argëtohen kur janë në pushime edhe duke mësuar .

Data sheet

pages64
ISBN9789994346868
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë