Nje deshire e madhe per te jetuar View larger

Nje deshire e madhe per te jetuar

Fabio Volo A-005625

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri i ri i Fabio Volo-s rrëfen për krizën e një çifti dhe udhëtimin e tyre, fizik dhe të brendshëm, për ta përballuar. Një roman i sinqertë, i drejtpërdrejtë, që di të fotografojë zigzaget dhe kontradiktat e vogla të marrëdhënieve tona. Një histori ku mund ta gjesh veten sërish, të emocionohesh dhe të kuptosh nëse ekziston, në njëfarë çasti, një mënyrë e re për të ndenjur.

More details

493 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBNSejdin CEKANI

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                       

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages184
ISBNSejdin CEKANI
RedaktoriSejdin Cekani
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdrian BESHAJ
RomanPsikologjik
I ri1