I ri Cmim i reduktuar! Nje deshire e madhe per te jetuar Shiko më të madhe

Nje deshire e madhe per te jetuar

Fabio Volo A-005625

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri i ri i Fabio Volo-s rrëfen për krizën e një çifti dhe udhëtimin e tyre, fizik dhe të brendshëm, për ta përballuar. Një roman i sinqertë, i drejtpërdrejtë, që di të fotografojë zigzaget dhe kontradiktat e vogla të marrëdhënieve tona. Një histori ku mund ta gjesh veten sërish, të emocionohesh dhe të kuptosh nëse ekziston, në njëfarë çasti, një mënyrë e re për të ndenjur.

Më shumë detaje

493 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBNSejdin CEKANI

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                       

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe184
ISBNSejdin CEKANI
RedaktoriSejdin Cekani
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdrian BESHAJ
RomanPsikologjik