Reduced price! Profesori D merr kontrollin View larger

Profesori D merr kontrollin

Dan Ariely BDR0353

New product

11109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377333

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

DEJVIDI  është në telashe!

Po bie nga mësimet dhe prindërit, ndryshe, Menaxhimi, po bëhen gati të marrin masa serioze. Si gjithmonë, qeni i tij robot, Pika, i vjen në ndihmë dhe gjen një rrugëdalje nga një burim i papritur - bota e shkencës!

Nëpërmjet një serie eksperimentesh krijuese, Dejvidi u provon të rriturve se ata janë po njësoj si ai dhe telashet e tij nuk janë personale, por universale!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages120
ISBN9789928377333
Shtëpia botueseProfessor D takes Control
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDritan Koka
I ri1