Mortina 3 dhe shoku i saj fantazmë View larger

Mortina 3 dhe shoku i saj fantazme

Barbara Cantini BDI0410

New product

Përshkrim i shkurtër

MORTINA, një seri librash me sukses ndërkombëtar, botuar në njëzet e tre gjuhë. Kthimi i vajzës zombi më qesharake në botë, për kënaqësinë e të gjithë fëmijëve!

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Kush është fantazma misterioze që përpiqet të hyjë në Vilën e rrënuar pikërisht në prag të festës së Vitit të Ri Antik? Së bashku me Rrodhen, zagarin besnik, Mortina kërkon ta ndihmojë, që të marrë vesh nga vjen shoku i ri, kaq i zbehtë! Ajo do të zhytet në një hetim argëtues, që do t’ju bëjë t’ju rrahë zemra fort...

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAna Sheldia
I ri1