Trilussa m' Tirone View larger
Pjesë nga libri

Trilussa m' Tirone

Maksim Rakipaj JOZ0159

New product

Përshkrim i shkurtër

"Trilussa m'Tironë" - nga Carlo Alberto Camillo Mariano Salustri (Trilussa) eshte nje permbledhje fabulash dhe poezish, te perzgjedhura dhe te pershtatura nga dialekti romanesk ne te folmen tironse, nga perkthyesi Maksim Rakipaj

11107 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928383549

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages328
ISBN9789928383549
Published year2023
Vendodhja e botimitDurrës
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1