Reduced price! Arti i te mesuarit View larger

Arti i te mesuarit

Josh Waitzkin MIN0153

New product

111090 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265616

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

REVIEWS

“Waitzkin sjell qartësi të madhe dhe njohuri depërtuese për bashkëveprimet midis mendjes, trupit dhe shpirtit, të cilat janë thelbësore për suksesin e jashtëzakonshëm në pothuajse çdo fushë të jetës”.

—Jim Loehr, kryetar bordi dhe CEO, Instituti i Performancës Njerëzore

“Vështrimi i thellë i Waitzkin-it brenda anës mendore të suksesit të tij, si në shah ashtu dhe në arte marciale, është frymëzues dhe tërheqës. Ia rekomandoj çdokujt që jeton në botën e konkurrencës, qoftë në sport, biznes ose kudo tjetër”.

—MARK MESSIER, 16 herë fitues i lojës National Hockey League All-Star

“Arti i të mësuarit shkruar nga Josh Waitzkin është një dëshmi e parimit të përjetshëm, “bëj më pak dhe arrij më shumë”.

—DEEPAK CHOPRA"

Data sheet

pages306
ISBN9789928265616
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGranit Zela
I ri1