Cmim i reduktuar! Arti i të qenit adoleshent Shiko më të madhe

Arti i te qenit adoleshent

Andy Cope, Andy Whittaker, Darrell Woodman & Amy Bradley BAT0167

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mos u bëni një stereotip.Jini vetvetja e vërtetë dhe e shkëlqyer!

437 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219299

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe147
ISBN9789928219299
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat12.8 x 20
PërkthyesiAurora Ormeni