Na ishte nje here nje lope

Camilo Cruz REK0009

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një pasqyrë e qartë për efektet pozitive të mendimit përfundimtar që të flakim çdo pretekst që dezorientron jetën tonë.

More details

883 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs
ISBN9789951544061

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Thanë për autorin:

"Ju falenderoj pse na keni falur dijen dhe pasionin tuaj me prindërit në qendrën tonë. Porositë tuaja inkurajuese dhe motivet për suksesin përputhen përsosmërisht në misionin tonë. Jo vetëm pse na keni ofruar vizionin, por edhe pse keni prezantuar hapa konkretë dhe qëllime konkrete për ta arritur suksesin. Libri "Na ishte njëherë një lopë" do të jetë për prindërit tanë një mjet i mrekullueshëm, të cilin do ta shfrytëzojnë kur do të kërkojnë (gjatë kohës sa do të kërkojnë) zbatimin e fjalëve tuaja në jetë."

Dr. Heather M. Huntley, KidWorks

"Me porositë e librave të vet dr. Kruz, pa dyshim, do të ushtrojë ndikim të fuqishëm në botë. Ai është një nga autoritetet e prezantimit në opinion. Kamiloja në librat e vet paraqet urtinë, urtinë brilante, dhe një det njohurish me të cilët nxit njerëzit për të bërë ndryshime të shpejta dhe të dobishme."

Mark Viktor Hansen, bashkautor i librit "Ilaç për shpirt"

Data sheet

pages156
ISBN9789951544061
Shtëpia botueseElta Bs
RedaktoriBehxhet Bici
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiSylë Osmanaj