Fjalor i gjuhës shqipe Shiko më të madhe

Fjalor i gjuhes shqipe

Grup autorësh A-007940

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fjalor i gjuhës shqipe, me rreth 48 mijë fjalë.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Akademia e Shkencave
ISBN978999438175X

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe1252
ISBN978999438175X
Titulli origjinalAkademia e Shkencave e Shqipërisë, Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë
RedaktoriPregatitën: Jani Thomai, Miço Samara, Pavli Haxhillari, Hajri Shehu, Thanas Feka, Valter Memisha, Artan Goga
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri