Cmim i reduktuar! Vepra VII Shiko më të madhe

Vepra VII

Fan Noli BD0026

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim janë paraqitur disa studime mbi veprën dhe personalitetin e Fan Nolit nga autorë si: Faik Konica, Aleks Buda, Rexhep Qosja, Ibrahim Rugova, Mitrush Kuteli, Martin Camaj, Ernest Koliqi etj.

30 Artikuj

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori: